YESBECK


HLAVNÍ PARTNER FINÁLOVÝCH SOUTĚŽÍ PETA CUPU 2019

Společnost YESBECK nabízí komplexní služby péče o Váš vůz.

Nejžádanější službou se pro rok 2019 bezpochybně stává šetrné čištění kompletního interiéru a exteriéru osobních i užitkových automobilů. V nabídce jsou hned 4 čistící programy (Standard, Comfort, Premium a Exclusive) pro osobní vozy, SUV a VAN. Doplněné 2 čistícími programy (Truck Basic a  Truck ALL IN) pro kamiony. Dále provádíme čistění a ošetření přepravníků pro koně, individuální kalkulace dle míry znečištění.

Zároveň tato společnost nabízí, pro úsporu Vašeho času, výše uvedené služby i s možností převzetí a obousměrného převozu Vašeho vozu.

Další vyhledávanou službou je vyřízení veškeré administrativy spojené s Magistrátem, odbor dopravy.
Jedná se převážně o vyřízení přepisů, hlášení změn, ztráty ORV či TP. Dále zajištění přistavení vozidla k provedení  STP. Přezutí kol a pneumatik v odborném servisu, skladování Vašich pneumatik a jiné.

Speciální a rovněž využívanou službou je PŘEPRAVA KONÍ

Společnost YESBECK poskytuje převoz koní po ČR (po předchozí dohodě i po ZAHRANIČÍ), naším vlastním přepravníkem. Sazebník přepravy je kalkulován dle ujetých km a stráveného času. Pro předběžnou kalkulaci neváhejte se obrátit přímo na kontakt uvedený níže.

Pakliže Vás tato nabídka oslovila, neváhejte je kontaktovat.

Odkaz na webové stránky zde (kliknutím se otevře v novém okně)
Mobil: +420 721 126 530
E-mail: info@yesbeck.cz

 

Provozovna:
YesBeck s.r.o.
Nový park 1262
293 01 Mladá Boleslav

 

Napsat komentář