Testování produktů Saal Digital


RECENZE NA PRODUKTY Saal Digital Česká republika

Rozhodla jsem se využít nabídky společnosti Saal Digital a otestovat jejich výrobky a rychlost zhotovení fotoobrazu.

 

Shodou náhod jsem v nabídce produktů objevila (pro mě) dlouho neznámou „novinku“, kterou jsem doposud nikde na vlastní oči neměla možnost spatřit. Tou neznámou byl tisk na pěněnou PVC desku (v našem případě 2 ks 20×30 cm s tloušťkou 5 mm).

 

Vybrala jsem jednu fotografii z brzkého jara, kdy ještě není 100% dostatečné světlo a celkový obraz působí barevností méně sytě. Zároveň obsahuje více šumu (díky použití vyšší hodnoty ISO, která vyrovnává absenci jasného světla).

Druhá fotografie vznikla začátkem července, za ostrého slunečního svitu, obsahuje barevnější pozadí a za použití mnohonásobně nižší hodnoty ISO. Tudíž je ostřejší a neobsahuje tolik šumu jako fotografie jarní.

I přes to, že fotografie vznikly Canonem EOS 50D (což je dnes již téměř veterán) kvalita obrazů je dostačující a za sebe mohu s jistotou říct, že se mi tento typ fotoobrazu zamlouvá rozhodně více, než klasický tisk na plátno.

Čímž samozřejmě nezpochybňuji kvalitu tisku Saal Digitalu na plátno. Pouze konstatuji fakt o samotném typu produktu.
K pěněné desce jsme obdrželi uchycení profilovým závěsem, který se hodí pro orientaci na šířku i na výšku a je nad-dimenzován váze produktu.

Případnou objednávku zakázkových produktů u společnosti Saal Digital je možné provést prostřednictvím našeho spolku, kde Vám následně vzniká nárok na 10% slevu z objednávky.

V případě vážného zájmu o produkty Saal Digital se slevou možnost objednávky na mailové adrese kveta@peta.cz

Pěněné PVC desky s potiskem, pro zavěšení na zeď, výběr z mnoha velikostí

Napsat komentář