Finálové kolo Peta Cupu 2019


Přehled a bližší informace pro závěrečné finálové kolo Peta Cupu 2019

 

Termín je prozatím velice orientační, co nejdříve se ho pokusíme doplnit. Společně s bližšími informacemi ohledně jednotlivých soutěží celého dne.

Toto finálové kolo proběhne jako samostatná akce subjektu Peta.cz, za spolupráce s Alenou Brixí – kontaktní osoba za partnerský areál JK Sobotka. Tato akce bude po dořešení termínu rovněž součástí jezdeckého kalendáře v systému JIS (tedy jako schválená akce ČJF).

V průběhu závodního dne proběhne několik otevřených soutěží i pro jezdce, kteří nesplňují podmínky kvalifikace do seriálu. Jedinou podmínkou tak zůstává pouze platná registrace u ČJF (jezdecká licence či hobby karta). Na programu budou soutěže pro nejmenší – od křížkového parkuru (s vodičem i bez), přes finálová kola na dříve zmíněných úrovních „50“, „60“, „70“, „80“ cm, až po hobby Mini-Maxi. Typy soutěží a stupnice hodnocení budeme projednávat na nejbližším zasedání v JK Sobotka.

 

4. finálové kolo 

druhá půlka srpna / začátek září 2019     SOBOTKA
Propozice naleznete po schválení akce zde

V tomto kole bude počet „dobrých bodů“ oproti minulým kolům zdvojnásoben. Bude tedy zde vysoká šance vylepšit či umocnit své pořadí v celkové tabulce, které budou součtem získaných bodů za všechna 4 kola seriálu.

Po skončení rámcových soutěží proběhne celkové vyhodnocení a vyhlášení vítězů seriálu pro rok 2019, pro každou věkovou kategorii zvlášť.

Počet dekorovaných účastníků bude min 25% ze všech startujících.
Počet dekorovaných účastníků na koni bude max 5, další umístění budou, v rámci bezpečnosti, dekorování pod věží bez koně.

Čestné kolečko si v případě zájmu mohou odběhnout všichni dekorovaní, i ti bez koně 🙂

Přejeme hodně štěstí a těšíme se na Vaši účast. Tým Peta.cz

Napsat komentář