Ohlédnutí za finálovým kolem Peta Cupu 2019


  1. První ročník skokového hobby seriálu má své první vítěze!

 

Areál JK Horky nad Jizerou v sobotu 31.8.2019 vdechl život svému kolbišti a umožnil tak uskutečnění finálového kola

TOP 3 z kategorie I. (8-12 let)  1. místo Eliška Perlíková, 2. místo Anička Urbanová, 3. Verunka Rychetská. Gratulujeme!

 

Poslední prázdninovou sobotu úspěšně proběhlo poslední a zároveň finálové kolo (ze čtyř celkových) skokového hobby seriálu pro děti a juniory, od 8 do 18 let, s názvem Peta Cup 2019. Celkové oficiální výsledky naleznete níže.

Ráda bych poděkovala všem, kteří náš seriál podporovali, účastnili se (ať už v roli jezdců či pořadatelů) nebo dorazili fandit všem jezdkyním.
Ano, letošní ročník byl totiž ryze v „holčičím duchu“  

Moc děkuji hlavním sponzorům jakými jsou společnosti DAHA REAL a YESBECK.
Jejichž jménem jsme pořádali hlavní finálové soutěže na stupních obtížnosti 50/50 cm, 60/60 cm, 70/70 cm a 80/80 cm.
Zástupkyni společnosti YESBECK jste měli možnost potkat při dekorování, kterého se osobně účastnila a předávala ceny s floty.

Dále poděkování patří všem partnerům, jakými jsou:
– Cerea a.s., odkaz na web zde
– Kamír&CO., odkaz na web zde
– Koňské bylinky, Věra Lánová, odkaz na web zde
– Horse Forum, Pavla Oharková, odkaz na web zde 
– Jezdecké potřeby, Veronika Křovinová, VÝPRODEJ ZRUŠENÉ PRODEJNY, kontakt: Krovinova@seznam.cz
– JK Rozela, za nádherné floty pro Jízdu zručnosti, zajištění poníků pro veřejnost a finálové trofeje
– Kateřina Čáslavová
– Andrea Fingerhutová
– JK Horky nad Jizerou a Obecní úřad Horky nad Jizerou, za poskytnutí prostoru, ochotu a medializaci

V neposlední řadě patří obrovské DÍKY i všem, kteří koupí svých fotografií přispěli a podpořili tak celý letošní projekt.

Eliška Perlíková s Jurášem 33 – vítězka Ceny společnosti DAHAREAL (60/60) i Ceny společnosti YESBECK (70/70). Zároveň celková vítězka I.kategorie.

 

 

 

A nyní zpět k finálovému kolu a jeho výsledkům…

Kategorie I. (jezdci na pony 8-12 let)

Z celkových 53 stratů se podařilo  udržet první příčku s celkovými 146 dobrými body Elišce Perlíkové (sobotní zisk 66 bodů), na druhé příčce se udržela Anička Urbanová s celkovými 125 body (sobotní zisk byl 70 bodů) a na třetí příčku se vyhoupla Verunka Rychetská s celkovými 80 dobrými body (sobotní zisk byl 44 bodů). Čtvrtá příčka patřila Elišce Vaškovičové s celkovými 59 body (sobotní zisk 34 bodů). Na pátou příčku nám vyskočila Kristýnka Vacková, která startovala v rámci seriálu prvně, avšak za své sobotní jízdy získala 54 bodů, které ji vynesly na přední příčky. Následovala smolná jízda, po nešťastném pádu společně s Arankou, Alexandry Hermanové. Kdy tedy bohužel ze sobotních závodů (za dvojnásobný počet bodů) nezískaly žádné body, avšak 38 bodů z kol minulých jim postačilo alespoň na krásné 6. místo. Doufáme, že se vše obešlo bez následků. Na 7. místě byla dekorována Eva Helena Kovářová se 24 dobrými body (sobotní zisk činil 16 bodů). Osmé místo brala Nelly Kořínková, která také do seriálu přiskočila až v kole finálovém. Přes to si utrhla 10 dobrých bodů, které ji zařadily na historicky první výsledkovou listinu Peta Cupu.

 

Kategorie II. (děti 13-14 let)

V druhé kategorii nenašla přemožitele Nela Kamarádová, která za 3 kola nasbírala 59 dobrých bodů. Sobotní zisk činil 44 bodů.
Jelikož v rámci finále, v této kategorii, startovala jako jediná účastnice, nenašla tak konkurenci a naprosto jasně (a zaslouženě) zvítězila.

 

Kategorie III. (junioři 15-18 let)

První historicky zapsanou TOP 5 v tomto seriálu…se stala na prvním místě Mia Černá se 137 dobrými body (sobotní zisk byl rovných 50 bodů), druhou příčku, po napínavém boji, brala Radka Vlčková se 108 body (sobota ji přinesla 56 dobrých bodů) a na třetím místě se umístila Michaela Tichotová se 104 body (sobotní zisk byl 34 bodů). Čtvrté místo obsadila Sára Kamarádová se 70 dobrými body (sobota jí vynesla 38 bodů) a poslední dekorovanou, a do dějin hobby seriálu zapsanou příčkou, se stala Waltová Karolína s 56 body (sobotní zisk činil rovných 30 bodíků).

Všem moc gratulujeme a doufáme, že nám zachováte přízeň i v příštím ročníku.

Mia Černá a Golden Rose Vítězka kategorie III.

Tímto děkuji i já Vám všem!
Za Vaše výkony, Vaši přízeň a vřelá slova.

…a kdo bude mít chuť se přidat k nám i v příštím roce?

AKCE ELIŠKA !


Aneb dobročinná Jízda zručnosti

Díky Vám všem se vybrala neuvěřitelná částka 5.841,- Kč! Děkujeme

 

V neposlední řadě bych MOC MOC MOC ráda poděkovala všem, kteří podpořili Jízdou zručnosti či dobrovolným příspěvkem akci pro Elišku.
Speciální díky patří také členům a poníkům z Jezdeckého klubu Rozela (Pěčice), díky kterým měly děti možnost vyzkoušet překonání nástrah trasy z koňského hřbetu a to vše, bez nároku na honorář.

Díky Vám všem se totiž podařila vybrat naprosto neuvěřitelná částka a tou je 5.841,- Kč !!!
Tuto částku za nás zaokrouhlujeme na rovných 7.000,- Kč.

Naprosto jste mě ohromili a předčili veškerá očekávání. OBŘÍ DÍKY všem.

Pro úplnost přidávám volně přístupný výpis z transparentního účtu manžela Elišky K.:


Pevně doufám, že toto nebyla poslední podpora 🙂

V sezoně 2020 na viděnou, Květka

Napsat komentář