Průběžné výsledky po 1. kole


Po „covidové uzávěrce“ konečně v neděli 11.7.2021 proběhlo první kolo letošního seriálu, za vydatné spolupráce členů z Jezdeckého Centra Jičín.

Počasí tentokrát nezklamalo a v průběhu závodního mumraje jsme vychutnali tropický letní den, oproti „koupačce“ na loňském finále.
Letošní sezónu jsme využili možnosti vyzkoušet nový povrch s geotextilií, který stihli místní vytvořit v super rychlém čase.
V průběhu krátké pauzy mezi třetí a čtvrtou soutěží došlo k povláčení povrchu, kropit nebylo třeba, neboť díky dešťům z předchozích dní byl povrch dostatečně prokropený a zároveň pružný. Zkrátka značka ideál. Mimo jiné nás překvapil i zbrusu nový kiosek ve slušivém kabátě.

Pokud stále váháte nad účastí v jičínském Poháru Českého Ráje či nově pořádanými drezurními závody, neotálejte dlouho. Počet startů je kvůli zajištění komfortu účastníků omezen a startky se s blížící se akcí bleskově plní 🙂

Příští kolo se po organizačních změnách uskuteční v Sobotce v sobotu 24.7.2021, v areálu Pod Humprechtem (již otevřeno k přihlašování).


Důležité informace k propozicím:

1) Na programu bude „Křížkový parkur do 50 cm (pro děti do 14 let)“, který bude stejně jako jičínská jízda zručnosti oceněn 5 dobrými body do celkového žebříčku jezdců, bez ohledu na výsledek.
2) Dále budou následovat hobby soutěže od 60 do 90 cm, na kterých již bodíky poputují do výsledků seriálu dle stanovených tabulek.
3) Parkur do 100 cm bude bez ohledu na pořadí ohodnocen 5 dobrými body do celkového žebříčku jezdců, při úspěšně dokončeném startu.

Tímto Vás srdečně zveme k druhému kolu do SOBOTKY.

 

Zároveň obrovské poděkování patří našim partnerům, kterými jsou:

          

              

 

A nyní už k očekávaným informacím… 🙂 
Jak to tedy vlastně vypadá s průběžnými výsledky po prvém kole?


Napsat komentář