Projekt „Peta Cup 2020“


II. ročník parkurového hobby skákání pro jezdce 8 – 18 let

 

S velkou radostí si dovoluji zveřejnit informaci, že již v tuto chvíli probíhají přípravy a jednání s letošními i novými partnery našeho webu, a to za účelem uskutečnění již druhého ročníku skokového hobby seriálu v jezdecké sezóně 2020.

Tento projekt vznikl jako podpora jezdců v rozmezí 8 – 18 let a to pro skokově začínající i pokročilé jezdce. Účastnit se mohou samozřejmě i jezdci s platnou jezdeckou licencí, avšak prvotní myšlenka byla dát možnost účasti i jezdcům bez složených zkoušek ZZVJ a získávat tak závodní zkušenosti i na nižších stupních soutěží. Pevně věřím, že jim tento projekt pomůže k získání lepšího vztahu se svým koňským partnerem, zkušeností na různých kolbištích v rámci Středočeského kraje, získání sebedůvěry, ale zároveň i jako motivace překonávat všechny nástrahy jak v tréninku, tak i na závodišti zábavnou formou.

Po letošním prvém ročníku mě mile překvapila vlna pozitivních ohlasů, nejen ze strany účastníků, ale i jejich rodin a partnerů tohoto projektu.
Což byl jeden z velkých impulzů pro organizování dalšího ročníku tohoto seriálu i v sezóně nadcházející.

Budeme se těšit na Vaši účast i podporu.
„Není důležité vyhrát, ale pobavit se!“

Děkujeme i za mediální podporu a šíření této akce v povědomí ostatních.
Tým Peta.cz (Kv.)

TOP 3 letošní nejmladší kategorie „Pony jezdci 8-12 let“, zleva: 2. místo Anna Urbanová, 1. místo Eliška Perlíková, 3. místo Veronika Rychetská

 

Zároveň bych velice ráda poděkovala všem partnerům a sponzorům loňského ročníku, díky nimž se celý projekt mohl uskutečnit.
Velké DĚKUJI patří:

– společnosti Cerea a.s.
– Věře Lánové – Koňské bylinky
– společnostem YesBeck a Daha Real
– společnosti Gennetti – výroba šperků s krystaly Swarovski
– Horse Foru v čele s Pavlou Oharkovou
– Kateřině Čáslavové a Andree Fingerhutové
– Jezdeckým potřebám v Mladé Boleslavi a Veronice Křovinové
– Chovatelským a zemědělským potřebám Kamír&Co.
– JK Rozela
– A v neposlední řadě i jezdeckým areálům, se kterými byla výborná spolupráce při jednotlivých kolem celého seriálu. Našimi letošními anděly se staly areály: JK Stará Boleslav, JK Mělník, SJ Čakovičky a JK Horky nad Jizerou. Všem moc děkujeme.

A zároveň otvíráme možnost spolupráce pro nové sponzory a partnery tohoto jedinečného projektu v roce 2020!
V případě zájmu o jednání ohledně možné spolupráce či podmínek, neváhejte nás kontaktovat.

K tomuto účelu je možné využít kontaktní formulář zde na webových stránkách, FB stránku www.peta.cz či na mailové adrese: Kveta@peta.cz

Budeme se na Vás těšit i v příští sezóně 2020!
Tým Peta.cz (Kv.)

 

Napsat komentář