Průběžné výsledky po 3. kole


Kristýna Krososková a Platino

V neděli 26.7.2020 hostovala JK Stará Boleslav třetí kolo našeho seriálu. Všem členům a realizačnímu týmu tímto velice děkujeme, především za hladký a rychlý průběh a přátelskou atmosféru, i navzdory „aprílovému počasí“ a počtu startů, které přesáhly „DVOUSTOVKU„.
Děkujeme!

A právě obrovské množství startů nám zahýbaly pořadím u jezdců, kterým se v Boleslavi dařilo a seriál již v minulých kolech absolvovali. Na druhé straně, prosadily se i nové tváře a doufáme, že bodový zisk ze třetího kola využijí i v kole finálovém, které proběhne 30.8.2020 v areálu Jezdeckého Centra Jičín – Sedličky. Tímto jste všichni srdečně zváni. Přihlášky na finálové kolo jsou již otevřeny k přihlašování.

Stejně jako loňský ročník vylosujeme ze všech startů dne jednoho šťastlivce, který si odnese dáreček (bez ohledu na jeho výsledek v soutěži).
My už se těšíme moc!

Pro letošní ročník máme totiž mnohem více partnerů, kteří nás s láskou podporují. Mnoho krásných a hodnotných cen, o které sice primárně až tak nejde, ale když už je máme… 🤭 Mnoho nových tváří, kteří jsou s námi na jedné vlně a pomohou tak vytvořit přátelskou atmosféru, která provázela již loňské finále (v takřka rodinném duchu).

A největší novinkou bude spousta speciálních cen (bez ohledu na výsledky startů), kde si je v mnoha případech vyžádali sami partneři seriálu.

Můžete se tak těšit na cenu „Nejsladěnější dvojice“ od e-shopu Do sedla – nejedná se o barevnou kombinaci vybavení, ale o korektnost stylu bez zbytečného či nadměrného používání donucovacích prostředků ♥️ Zkrátka, určen vzorné a sympatické dvojici, která vystupuje k sobě se vzájemným respektem, bez ohledu na výsledky soutěže. Takže ani ti, kterým se smůla lepí na paty nemusí zoufat!

Dále máme cenu od e-shopu Do Šuplíku pro „Nejmladšího účastníka první soutěže„, kterou je ukázka jezdeckých dovedností 🏇

A dále již jednou zmíněná cena od našeho serveru Peta.cz, která ze všech startů dne vylosuje jednoho šťastlivce, bez ohledu na výsledky, který od nás získá kvalitní Nástěnný designový držák medailí, z vysoce kvalitního nerezu, o průměru 2 mm, v hodnotě 1500,- Kč.

🌟🍀🌟Přihlašovat se můžete zde🌟🍀🌟

Obrovské poděkování patří našim partnerům, kterými i nadále jsou:

 

– KAMÍR – Chovatelské a zemědělské potřeby

– BO-OH – Božské ohlávky pro koně a obojky pro psy

– Lithophane – Krása světla a stínu

– Animal Cake – Dorty pro koně a psy

– Doglover – Dárky pro milovníky zvířat

Horse Forum – Vše na jednom místě!


Cerea – Partner nejen pro Vaše pole

Do sedla! – E-shop se vším, co si pro sebe a svého koně jen můžete přát.

– Beaded Browband – každý kus je originál

– Krmiva kvalitně – Krmiva, která stojí za to!

Za Vaši spolupráci děkujeme a velice se těšíme na Vaši účast na finálovém kole!

A nyní již k oficiálně předběžným výsledkům:


– poznámka:
U jezdkyně Sokolová Tereza si nejsme jisti, zda-li se jedná o koníka patřícího do skupiny PONY nebo již VELKÝ kůň.
V případě, že by se jednalo o koníka do 148 cm, prosíme o kontaktování a přesuneme jezdkyni do kategorie I.

 

U finálového kola NA VIDĚNOU!

 

Napsat komentář