Průběžné výsledky po 1. kole


V sobotu 16.5.2020 proběhlo první kolo seriálu, za spolupráce s JK Vacek – Páterov, v Bělé pod Bezdězem.

Počasí nám přálo a měli jsme tak možnost si užít jedny z prvních závodů této sezóny. I přes veškerá vládní nařízení a omezení,
která jsou stále aktuální, se průběh a organizace závodů zvládla na výbornou. Škoda jen absence diváků, kteří by ocenili výkony sportovců. Předpokládané pauzy mezi jednotlivými bloky soutěží se vyplnili kropením a vláčením kolbiště, aby i startující ve vyšších soutěžích měli stejné podmínky. Přes to všechno panovala báječná atmosféra. Za kterou všem srdečně děkuji.

Příští kolo se po organizačních změnách uskuteční 7.6.2020 v Sobotce, v areálu Pod Humprechtem (již otevřeno k přihlašování).

Na programu bude i „Parkur 50/50 pro děti do 14 let“, který sice původně neměl být součástí Peta Cupu, ale jelikož ho jistě ocení především právě mladší jezdci, oproti otevřeným soutěžím, rozhodla jsem se pro drobnou výjimku. Po úpravě pravidel seriálu pro sobotkové kolo připíšeme 5 bodů do seriálu každému účastníkovi první soutěže, bez ohledu na jeho výsledky.

Dále budou následovat hobby soutěže od 50 do 80 cm, na kterých již bodíky poputují do výsledků seriálu dle stanovených tabulek.

Tímto Vás srdečně zveme k druhému kolu do SOBOTKY.

Zároveň obrovské poděkování patří našim partnerům, kterými jsou:


KAMÍR – Chovatelské a zemědělské potřeby

– BO-OH – Božské ohlávky pro koně a obojky pro psy

– Lithophane – Krása světla a stínu

– Animal Cake – Dorty pro koně a psy

Doglover – Dárky pro milovníky zvířat

Beaded Browband – každý kus je originál

– Krmiva kvalitně – Krmiva, která stojí za to!

Všem za Vaši spolupráci děkujeme!

A nyní již k oficiálně předběžným výsledkům. Po odstranění nesrovnalostí mezi kategoriemi pořadí vypadá následovně:

Napsat komentář