Průběžné výsledky po 1. kole Peta Cupu 2022


Rychetská Veronika a Lotrando 10

První kolo letošního seriálu je úspěšně za námi

To se uskutečnilo v sobotu 16.4.2022 v krásném areálu pod Humprechtem, za spolupráce s Jezdeckým klubem Sobotka,
počasí bylo jako objednané a i přes poněkud chladnější ráno, jsme bez jediné dešťové kapičky, plynule přešli k teplému a slunečnému odpoledni.

Během tohoto velikonočně laděného dne jsme měli možnost spatřit celkem 106 startů, včetně účastníků Ukázky jezdecké dovednosti, která byla určena pro jezdce do 15ti let. V Ukázce jezdeckých dovedností nám odstartovalo celkem 24 dvojic, pro některé jezdce to byl jejich úplně první start a my jsme rádi, že jsme měli tu čest být u toho. Z našich „stálic“ této soutěže musíme jmenovitě zmínit i Mariánku Ramharterovou, za Jezdecký klub Rozela, které se povedlo zajet svůj úplně první parkur, bez asistence vodiče. Navíc bez trestných bodů a v krásném čase.
Dekorovaní byli však samozřejmě všichni účastníky, kteří si odvezli mimo flotů i krásné trofeje a sladkou odměnu.

Druhá soutěž se odjela pod patronátem společnosti VVS Premin

Druhá soutěž dne, kterou byl parkur s návazným rozeskakováním na úrovni do 60 cm, byla dotovanou soutěží o společnosti VVS – Premin,
které tímto patří obrovský dík za spolupráci. Mimo cen a flotů od pořadatele závodů, byly připraveny pro prvních 5 umístěných jezdců i ceny od výše uvedené společnosti. Moc děkujeme!

Bez trestných bodů a v nejrychlejším čase rozeskakování (30,08) zvítězila zástupkyně Jezdeckého klubu Rozela – Rychetská Veronika s Lotrandem 10, kteří nám společně předvedli, že i maličký poník může být velké závodní srdce a bojovat jak lev.
Druhou příčku si pro sebe a svého Lídra ukořistila Kvapilová Šárka, reprezentující Jezdeckou společnost Vydlákov. Která rovněž bez trestných bodů s časem 30,32 předvedla obdivuhodný výkon. Třetí příčku pro sebe „urvala“ další zástupkyně Jezdecké společnosti Vydlákov, kterou byla Koutová Klára a Lindor 1, rovněž bez trestných bodů, v čase 31,58. Čtvrtou příčku,, bez trestných bodů a s časem 31,72, obsadila znovu Rychetská Veronika, tentokrát se svým druhým koněm Gerlinda 1, která ač v neskutečném tempu, avšak s delšími nájezdy, nedokázala dohnat čas svého malého bojovného stájového kolegy. Pátou příčku pak obsadila zástupkyně stáje Jakub Štěpán, rovněž bezchybným výkonem v čase 32,53 se svým letos 6ti letým Cannabis La Princes.

Všechny tyto umístěné jezdkyně si odvážely pro své čtyřnohé svěřence krmivo a doplňky, od společnosti Premin.

TOP 3 umístěné jezdkyně – ze soutěže společnosti Premin (zleva): Rychetská Veronika, Kvapilová Šárka, Koutová Klára

V příštím kole bude takto dotovanou soutěží „soutěž do 70 cm (popřípadě 60/70 cm)“, ve třetím kole soutěž do 80 cm a na finálovém kole soutěž do 90 cm. Ať mají možnost získat tyto úžasné produkty i účastníci na vyšších úrovních.

Druhé kolo se bude konat v areálu JK Stará Boleslav a to v neděli 22.5.2022, přihlášky budou možné opět prostřednictvím JISu.
Těšíme se na vás!

Zároveň obrovské poděkování patří našim partnerům, kterými jsou:

                    
  a další…

 

A nyní už k očekávaným informacím… 🙂 
Jak to tedy vlastně vypadá s průběžnými výsledky po prvém kole?

Na viděnou ve Staré Boleslavi 🙂

Napsat komentář